Vážení zákazníci, v období od 1.4. -  31.8. 2022 objednávky odesíláme pouze v pondělí a ve čtvrtek.  Děkujeme za pochopení. Tým Luxybaby

Pěnová hrací podložka ve tvaru mraku . šedo - modrá

Neohodnoceno
 
  • 1 z 4
 
Dostupnost doručíme leden 2023
3 499 Kč    
Kód produktu 4783
Značka MB
Kategorie Pokojíček
 

Hrací podložka ve tvaru mraku

Oblá hrací podložka pro dítě bude perfektní pro děti, které se začnou připravovat na učení chůze, tedy pro nejmenší děti, které si mohou samostatně udržovat polohu těla vsedě, aniž by se musely kroutit ze strany na stranu, vhodná i pro starší děti.

K čemu je hrací podložka užitečná?

Existuje více aplikací pro dětskou podložku, což je její hlavní výhoda. Rohož, kterou v našem obchodě představujeme, bude perfektní jako koberec, může být umístěna pod stanem teepee nebo pod baldachýnem a může také tvořit nedílnou součást pro suché bazénky. Měkká podložka umístěná pod bazénkem bude nejen skvěle vypadat, ale také tlumí pád batolete a izoluje ho od studené podlahy. Umístěno v zahradě, na terase nebo na pláži vytvoří pohodlné místo pro hraní a odpočinek.  

Díky skládací funkci můžeme v závislosti na jejím tvaru uspořádat podložku v rohu místnosti nebo ji opřít o zeď, díky čemuž získáme sedadlo s opěradlem, pohovkou nebo pohodlným křeslem.

Hrací podložky, které jsou k dispozici v sortimentu našeho obchodu, se vyznačují jedinečným designem a řadou barev a tvarů, které jim umožňují sladit i ty nejsofistikovanější výzdoby dětských pokojů. Každá podložka má viditelné logo výrobce, což je jakýmsi potvrzením vysoké kvality výrobků, které prodáváme. 

Specifikace:

  • Rozměry podložky: 160 x 160 / po složení 80 x 80 x 20 cm
  • Potah podložky je proveden ze 77% bavlny a 23% polyesteru a má  certifikát Safe for the Child 
  • Plnění podložky bylo provedeno z polyuretanové pěny s     certifikátem OEKO - TEX ® Standard 100, díky čemuž je výrobek bezpečný i pro nejmenší děti
  • Tloušťka podložky je 5 cm, díky čemuž jsou všechny naše výrobky ze skupiny perfektní izolací od podlahy
  • Je snadné udržovat čisté,
  • Měkký a útulný,
  • Bezpečný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: